Fåtölj engelsk stil
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, klädsel i grönt patinerat skinn, pärlspikning, djuphäftad rygg, sitthöjd ca 44 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor
910560
Päivämäärä:
2021-05-01