Fåtölj engelsk stil

Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, klädsel i grönt patinerat skinn, pärlspikning, djuphäftad rygg, sitthöjd ca 44 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, repor

910560

Päivämäärä:

2021-05-01