Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

7 400 SEK

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1800/1900-tal, 1 ljuspunkt, majolika samt förgylld zink, textil skärm, höjd med skärm ca 67 cm

910567

2021-05-05