Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KARIN BROOS. "Väktaren II", gicletryck, signerad och numrerad I/XX, bildytan ca 56,5x89,5 cm
910589
2021-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här