Carl Malmsten Lilla Åland 4 stolar
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Lilla Åland", stolar, 4 st, för Stolab, samtida, modellen ursprungligen formgiven 1942, stomme i massiv oljad ek, brännmärkta undertill, sitthöjd ca 44 cm
Skador: Smärre slitage
Smärre slitage
910593
2021-05-05