Bordspendyl
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSPENDYN, förgylld brons, 1800-talets mitt, dekor i form av man med kikare, urverket stämplat A.G, höjd 38, bredd 27 cm, nyckel samt pendel medföljer
Nyckel samt pendel finns att avhämta i kundtjänst
910595
2021-05-02