Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSPENDYN, förgylld brons, 1800-talets mitt, dekor i form av man med kikare, urverket stämplat A.G, höjd 38, bredd 27 cm, nyckel samt pendel medföljer

Nyckel samt pendel finns att avhämta i kundtjänst

910595

2021-05-02