Arne Jacobsen pallar
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARNE JACOBSEN, "3170", pallar, 1 par, stämpelmärkta FH, Denamrk, Fritz Hansen, 1960-tal, teak med benställning i metall, sitthöjd ca 44 cm
2 av benens gummiproppar saknas, metall anlupen, sitsar med skador och sprickor och träbortfall
910602
2021-05-01