Stallykta dragg mm

Stallykta dragg mm
Stallykta dragg mm
Stallykta dragg mm
Stallykta dragg mm
Stallykta dragg mm
Stallykta dragg mm
Stallykta dragg mm
Stallykta dragg mm
Stallykta dragg mm
Stallykta dragg mm
Stallykta dragg mm
Stallykta dragg mm
Stallykta dragg mm
Stallykta dragg mm
Stallykta dragg mm
Stallykta dragg mm
Stallykta dragg mm
Stallykta dragg mm

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STALLYKTA, DRAGG, i smide, ÖRTVAGGOR, 2 st, RAKSPEGEL, i björk, FORM, i gjutjärn, 18/1900-tal, stallyktans höjd ca 33 cm

Brukslitage

910611

2021-05-07