Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
KUDDAR, 4 st, JYNNE, BONADER, 5 st, 18/1900-tal, rölakan, bl a med motiv av bäckahäst, jynnets mått 68x50 cm
Skador förekommer
910627
2021-05-07