Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GIDEON ERIKSSON (1915-1996), Landskap, signerad och daterad -94, olja på pannå ca 40x47 cm
Zustandsbeschreibung
910638
2021-05-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner