Gideon Eriksson

Gideon Eriksson
Gideon Eriksson
Gideon Eriksson
Gideon Eriksson
Gideon Eriksson
Gideon Eriksson

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GIDEON ERIKSSON (1915-1996), Landskap, signerad och daterad -94, olja på pannå ca 40x47 cm

Zustandsbeschreibung

910638

2021-05-01