Rullklaffsekretär 1800-talets första hälft
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RULLKLAFFSEKRETÄR, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, nyckelbussningar i mässing, inredning med dekor av intarsia, höjd ca 110, 105x54 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Torrsprickor, smärre fanérskador o märken, fanérlagningar
910658
2021-05-06