Rullklaffsekretär 1800-talets första hälft

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RULLKLAFFSEKRETÄR, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, nyckelbussningar i mässing, inredning med dekor av intarsia, höjd ca 110, 105x54 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Torrsprickor, smärre fanérskador o märken, fanérlagningar

910658

2021-05-06