Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, metall, jugend stil, höjd 48, diamter 34 cm

Renoverad och komplitterad, skador i textilen

910660

2021-05-02