Drinkvagn

Drinkvagn
Drinkvagn
Drinkvagn
Drinkvagn
Drinkvagn
Drinkvagn
Drinkvagn
Drinkvagn

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DRINKVAGN, 1900-talets andra hälft, gulmetall, intarsiadekor med flertalet träslag, höjd ca 65, 80x42, uppfällt ca 80x80 cm

Bruksslitage, ostadig

910664

2021-05-05