Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets början, rokokostil, invändigt med två elektriska ljuspunkter, höjd ca 70, diameter 48 cm

Ljusarmarna saknar armaturer, bruksslitage

910673

2021-05-02