Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
GALLERSKÅL med FAT, Kina, 1800/1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd (med fat) ca 13, längd 29 cm
Ett nagg på fatet, smärre slitage
910683
2021-05-06