Wladyslaw Chmielinski oljemålning

Såld för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WLADYSLAW CHMIELINSKI (1911-1979): Hästekipage genom stad, signerad, olja på duk, ca 50x35 cm

910686

2021-05-06