Vas flussglas 1800-tal

Vas flussglas 1800-tal
Vas flussglas 1800-tal
Vas flussglas 1800-tal
Vas flussglas 1800-tal
Vas flussglas 1800-tal
Vas flussglas 1800-tal
Vas flussglas 1800-tal
Vas flussglas 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

VAS, flussglas, 1800-talets slut, dekor av fågel bland blommor, höjd ca 43 cm

Smärre nagg, slitage

910689

2021-05-02