Telemark Norge olja

Telemark Norge olja
Telemark Norge olja
Telemark Norge olja
Telemark Norge olja
Telemark Norge olja
Telemark Norge olja

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): höstlandskap, Telemark Norge, otydligt monogramsignerad, olja på duk, 29,5 x 43,5 cm

Ställvis färgbortfall

910693

2021-05-04