Spegellampetter

Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, mässing, 1900-talets första hälft, rokokostil, fasettslipade glas, för 3 ljus, höjd ca 49 cm

Glas med nagg

910702

2021-05-02