Linnea Larsson

Linnea Larsson
Linnea Larsson
Linnea Larsson
Linnea Larsson
Linnea Larsson
Linnea Larsson

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINNEA LARSSON (född 1964): Vallmo, signerad och daterad L. Larsson 2020, olja på duk, ca 60x60 cm, ej inramad

910715

2021-05-10