Sideboard
2021-05-05
910717
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDEBOARD, 1920/30-tal, med hyllor och lucka, fanér i betsad björk, nyckel finns, höjd ca 75 samt 150x30 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage