Hylla

Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HYLLA med vitrindel, 1960-tal, fanér i riopalisander, svärtade ben skodda i mässing, nyckel finns, höjd ca 109 samt 100x25 cm

CITES-intyg medföljer

Några stötrmärken, smärre fanérresningar, bruks och åldersrelaterat slitage

910719

2021-05-05