Hylla
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HYLLA med vitrindel, 1960-tal, fanér i riopalisander, svärtade ben skodda i mässing, nyckel finns, höjd ca 109 samt 100x25 cm
CITES-intyg medföljer
Några stötrmärken, smärre fanérresningar, bruks och åldersrelaterat slitage
910719
2021-05-05