Linne Larsson
Vollendet
2021-05-16
910720
| Höchstes Gebot | 2 800 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964): Syrener och tulpaner i vas, signerad och daterad L. Larsson 2020, olja på duk, ca 60x60 cm, ej inramad