Linne Larsson

Linne Larsson
Linne Larsson
Linne Larsson
Linne Larsson
Linne Larsson
Linne Larsson

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINNEA LARSSON (född 1964): Syrener och tulpaner i vas, signerad och daterad L. Larsson 2020, olja på duk, ca 60x60 cm, ej inramad

910720

2021-05-16