Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TORD BJÖRKLUND, "Klinte", fåtölj, stomme i krom, IKEA, 1980-tal, skinnklädsel, sitthöjd ca 42 cm
Slitage
910728
2021-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här