Tord Björklund Klinte fåtölj IKEA

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORD BJÖRKLUND, "Klinte", fåtölj, stomme i krom, IKEA, 1980-tal, skinnklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Slitage

910728

2021-05-04