Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
SKULPTUR i form av ansikte för vägg, omkring 1900-talets mitt, pläterad zink, ca 15x12, djup ca 4 cm.
Smärre bruksslitage, svag stämpling Zero Denmark Mönsterskyddet OWG.
910731
2021-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här