Sengustavianska glas 9 delar
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SELTERGLAS samt karaffer, 7+2, 1800-tal, Sverige, sengustavianska, graverad dekor med stjärnor kottar och girlander, höjd mellan 9-25 cm
Mindre kantnagg förekommer, smärre beläggning i karaffer
910732
2021-05-02