Sengustavianska glas 9 delar
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SELTERGLAS samt karaffer, 7+2, 1800-tal, Sverige, sengustavianska, graverad dekor med stjärnor kottar och girlander, höjd mellan 9-25 cm
Kuntoraportti
Mindre kantnagg förekommer, smärre beläggning i karaffer
910732
Päivämäärä:
2021-05-02