Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
SPELBORD, mahogny, 1800-talets mitt, Biedermeier, svarvade ben, dekor av pärlstav, spelmarker medföljer, höjd ca 78, 89x42 cm
Slitage, märken
910734
2021-05-03