Spelbord Biedermeier

Spelbord Biedermeier
Spelbord Biedermeier
Spelbord Biedermeier
Spelbord Biedermeier
Spelbord Biedermeier
Spelbord Biedermeier
Spelbord Biedermeier
Spelbord Biedermeier

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

SPELBORD, mahogny, 1800-talets mitt, Biedermeier, svarvade ben, dekor av pärlstav, spelmarker medföljer, höjd ca 78, 89x42 cm

Slitage, märken

910734

2021-05-03