Karl Axel Pehrson akvarell

Karl Axel Pehrson akvarell
Karl Axel Pehrson akvarell
Karl Axel Pehrson akvarell
Karl Axel Pehrson akvarell
Karl Axel Pehrson akvarell
Karl Axel Pehrson akvarell

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): "Morgonrost", signerad och daterad KA Persson -56, akvarell, bildmått ca 30,5x22 cm

Ej examinerad ur ram

910741

2021-05-02