Tillbaka till katalog

Lanco herrarmbandsur

Lanco herrarmbandsur
Lanco herrarmbandsur
Lanco herrarmbandsur
Lanco herrarmbandsur
Lanco herrarmbandsur
Lanco herrarmbandsur
Lanco herrarmbandsur
Lanco herrarmbandsur
Lanco herrarmbandsur
Lanco herrarmbandsur

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

LANCO, armbandsur, 1940-tal, manuell, plexiglas, cal 820, läderarmband med stålspänne, 21x35 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

910747

Datum:

2021-05-09