Vägglampa 1970-tal

Vägglampa 1970-tal
Vägglampa 1970-tal
Vägglampa 1970-tal
Vägglampa 1970-tal
Vägglampa 1970-tal
Vägglampa 1970-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPA, troligen Hans Kögl, Tyskland, delvis förgylld metall, i form av blommor och bladverk, längd ca 96 cm

Ej funktionstestad

910758

2021-05-02