Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

SPEGEL, omkring 1900-talets första hälft, krön i form av snäcka, bemålat trä, ca 114 x47 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, avskavningar på ram.

910765

2021-05-05