Sittpuff
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
SITTPUFF, 1900-talets senare hälft, s.k Marockopuff, läder, diameter ca 46, höjd ca 26 cm
Kuntoraportti
smärre bruksslitage
910770
Päivämäärä:
2021-05-05