Sittpuff

Sittpuff
Sittpuff
Sittpuff
Sittpuff
Sittpuff
Sittpuff

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

SITTPUFF, 1900-talets senare hälft, s.k Marockopuff, läder, diameter ca 46, höjd ca 26 cm

Kuntoraportti

smärre bruksslitage

910770

Päivämäärä:

2021-05-05