Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BARSKÅP, Art deco, 1920/30-tal, med spegel och glashyllor, fanér i björk, spegel finns, höjd ca 127 samt 90x51 cm

Zustandsbeschreibung

En glasshylla med avslag, bruks och åldersrelaterat slitage

910771

2021-05-05