Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BARSKÅP, Art deco, 1920/30-tal, med spegel och glashyllor, fanér i björk, spegel finns, höjd ca 127 samt 90x51 cm
Zustandsbeschreibung
En glasshylla med avslag, bruks och åldersrelaterat slitage
910771
2021-05-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner