Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVUR, bemålat, 1800-talets början, bronserade detaljer, höjd ca 195 cm, lod, pendel och nyckel medföljer
Senare bemålning, skador, kompletterat
910772
2021-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här