Marianne Fogelberg akrylmålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIANNE FOGELBERG (f 1947), abstrakt komposition, signerad och daterad 2017 Marianne Fogelberg, akryl på duk, ca 80x120 cm

910776

2021-05-02