Skekfat tallrikar England

Skekfat tallrikar England
Skekfat tallrikar England
Skekfat tallrikar England
Skekfat tallrikar England
Skekfat tallrikar England
Skekfat tallrikar England
Skekfat tallrikar England
Skekfat tallrikar England
Skekfat tallrikar England
Skekfat tallrikar England

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEKFAT, TALLRIKAR, 1+4 dlr, porslin, England, 1847, blomsterdekor i underglasyrblått och överglasyr, stekfatet 60x40, tallrikarnas diameter ca 26 cm

Mindre krackelyr, mindre glasyrnagg förekommer

910786

2021-05-02