Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIERO LISSONI, matbord, "P.04", samtida, för Porro, ekfanér, höjd ca 73, 230x100 cm
Bruksslitage, torrsprickor, skiva med repor och skador
910787
2021-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här