Bengt Lindström litografi

Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, signerad samt E A, tryckytan ca 60x47 cm

Ej examinerad ur ram

910789

2021-05-02