Bertil Vallien flaskor ett par

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN, flaskor / vaser, 1 par, Kosta Boda, Artist Collection, signerad, numrerad 2080525, glas, höjd 31,5 cm

910791

2021-05-02