Mita Armbandsur 1930-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MITA, armbandsur, 1930-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, senare länk fixoflex, serie nr. 69203, diam ca 22x30 mm (38.5)
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
910793
2021-05-09