Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, abstrakt komposition, monogramsignerad NAM, daterad -67, olja på duk, utställningsetikett från Liljevalchs konsthall på spännramen, ca 95x75 cm

Oramad

910800

2021-05-02