Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, abstrakt komposition, monogramsignerad NAM, daterad -67, olja på duk, utställningsetikett från Liljevalchs konsthall på spännramen, ca 95x75 cm
Oramad
910800
2021-05-02