Sängbord 1 par omaka

Sängbord 1 par omaka
Sängbord 1 par omaka
Sängbord 1 par omaka
Sängbord 1 par omaka
Sängbord 1 par omaka
Sängbord 1 par omaka
Sängbord 1 par omaka
Sängbord 1 par omaka

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 2 dlr, alt. sidobord, 1900-talets mitt, teakfanér, olika utseenden, ena med tre lådor och runda knoppar, höjd ca 60, 60x32, andra med tre lådor samt svarta ben med mässingsavslut, höjd ca 55, 55x33 cm

Bruksslitage

910805

2021-05-07