Hans Christian Berg skulptur
Klubbat för:
620 EUR
Utropspris
700 EUR
HANS CHRISTIAN BERG (född 1971) "Lightcell gold", signerad samt daterad 2004, märkt HC08, väggskulptur med akryl och sugrör, 30x140.5x24 cm
skador på vänstra övre kanten samt vänstra bakstycket
910830
2021-05-02