Hans Christian Berg skulptur

Hans Christian Berg skulptur
Hans Christian Berg skulptur
Hans Christian Berg skulptur
Hans Christian Berg skulptur
Hans Christian Berg skulptur
Hans Christian Berg skulptur
Hans Christian Berg skulptur
Hans Christian Berg skulptur
Hans Christian Berg skulptur
Hans Christian Berg skulptur
Hans Christian Berg skulptur
Hans Christian Berg skulptur
Hans Christian Berg skulptur
Hans Christian Berg skulptur

Klubbat för:

620 EUR

700 EUR

HANS CHRISTIAN BERG (född 1971) "Lightcell gold", signerad samt daterad 2004, märkt HC08, väggskulptur med akryl och sugrör, 30x140.5x24 cm

skador på vänstra övre kanten samt vänstra bakstycket

910830

2021-05-02