Armring Beetle Bug Lucite Bangle

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMRING, Beetle Bug Lucite Bangle, 1960-tal, hexagonal form, klar och rödtonad akryl, dekor med skalbaggar, diam innermått ca 70 mm, diam yttermått ca 9 cm

Fint åldersrelaterat skick. Mindre repor förekommer.

910831

2021-05-02