Lars Jansson - Fotoprint
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LARS JANSSON, "Yoko Due", Fotografi, print på syrafritt papper 230g, signerad och numrerad 2/10, ca 59x42 cm
konstnärens värdering 5000 kr
910861
2021-05-09