Ylva Ceder - Litografi
Klubbat för:
1 700 SEK
11 000 SEK
YLVA CEDER, "Serpentine drive, 50/50", Signerad, Handkolorerad litografi, ca 54x88 cm, oramad
konstnärens värdering 1100 kr
910868
2021-05-09